Gadżety plażowe – parasole reklamowe

Parasole reklamowe

Parasole reklamowe

Zbliża się sezon wakacyjny: czas wyjazdów, wczasów, urlopów i wylegiwania się na plaży. Jeśli planujesz przeprowadzenie nowej kampanii promującej Twoją firmę, warto pomyśleć o zamówieniu letnich gadżetów, które znakomicie sprawdzą się jako prezent dla klientów. Każda osoba, która wyjeżdża na wakacje, musi spakować do walizek odpowiednie przedmioty, jak olejki do opalania, ręczniki kąpielowe, klapki, czapeczki lub okulary. Jeśli zamówisz tego typu gadżety z logo własnej marki to zapewnisz sobie dobrą reklamę wśród plażowiczów! Takie produkty nie są drogie, a możesz wybierać pomiędzy wieloma modelami oraz kolorami danego sprzętu.

Firmowe gadżety plażowe

Jakie produkty wybrać? Najlepiej takie, które używa każdy wczasowicz. Są to przede wszystkim ręczniki oraz klapki, a także czapeczki z daszkiem. Umieść na nich dyskretną reklamę własnej firmy – jej nazwę oraz logo. Możesz także zamówić parasole reklamowe przyciągające uwagę jasnymi kolorami. Wybierz modele, które będą odpowiednio chronić przed słońcem.

Parasole reklamowe z nadrukiem

Odpowiednie modele powinny posiadać wysuwaną laskę, która pozwoli plażowiczom na swobodną regulację wysokości sprzętu. Wybierz wytrzymałe parasole reklamowe z dużą czaszą, pod którą zmieści się kilka osób. Jeśli chodzi o kolory, zdecydowanie unikaj ciemnych barw. Lepiej zamów modele o kolorze zielonym, niebieskim lub czerwonym. Ciekawym rozwiązaniem są także parasolki z wakacyjnymi pejzażami. Logo marki możesz zamieścić zarówno na rączce parasolki, jak i na materiale czaszy.

Wakacyjne gadżety firmowe

Możesz także zorganizować wakacyjne paczki wypełnione gadżetami plażowymi. Taki prezent jest droższy, ale na pewno zapewni Twojej firmie dobrą reklamę. Zdecyduj się na następujący komplet: ręczniki, czapeczki, klapki pod prysznic oraz parasole reklamowe i smycze na klucze od wakacyjnego apartamentu. Wszystkie gadżety powinny mieć podobną kolorystykę, a także taki sam nadruk z nazwą firmy. Dzięki temu łatwiej zostaną zapamiętane przez wczasowiczów, a taki jest przecież Twój cel.