Kubki z nadrukiem dla fanów piłki nożnej

Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem

Fani piłki nożnej długo mogliby wyliczać zalety tej dyscypliny sportowej. Dynamizm, nieprzewidywalność, jasne zasady, a czasem nawet gra aktorska. Do tego można kibicować swoim drużynom w zawodach ligowych i pucharowych. I oczywiście można grać samemu, wystarczy kawałek murawy, piłka i chęci. Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych. A gadżety piłkarskie to raj dla wszystkich kibiców. Koszulki, szaliki, czapki, długopisy, zeszyty, plecaki, ręczniki, kubki. Te ostatnie z dumą można prezentować w domu, w szkole lub w pracy.

Kubki z nadrukiem to prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej. A mają w czym wybierać. Kubki ze znaczkiem drużyny, kubki ze zdjęciem danego piłkarza lub zdjęciem całej drużyny. Mało tego. Na kubku można umieścić swoje imię. Imię obok zdjęcia piłkarzy Realu Madryt – czy dla fana tej drużyny można wybrać fajniejszy prezent? I nie tylko imię można umieścić na kubku. Również dedykację, cytat lub inny dowolny napis.

Fani piłki nożnej mają do dyspozycji kubki ceramiczne i kubki termiczne. Te pierwsze są tańsze (około 20 zł), ale mniej trwałe, szczególnie jeśli ich użytkownikiem będzie kilkulatek. Kubki z nadrukiem termiczne będą droższe (około 30 zł), ale nie potłuką się, gdy dziecko wypuści je z rąk. I będą utrzymywały przez jakiś czas wysoką temperaturę napoju.

Gdzie takie kubki możemy kupić? W sklepach internetowych, na aukcjach internetowych, w agencjach reklamowych, hipermarketach, a nawet w sklepach sportowych. Gd wybieramy zakup przez internet upewnijmy się, że sprzedawca dobrze zabezpieczy towar (kubki ceramiczne). Kubek w czasie transportu może się uszkodzić, co jest nam szczególnie nie na rękę, gdy kubek ma być prezentem, a nam zostało mało czasu.

Kubki z nadrukiem są doskonałym upominkiem dla małych chłopców, ale i dorosłych mężczyzn. Ci ostatni to też wierni fani piłki nożnej i z pewnością będą zadowoleni z takiego gadżetu. A okazji jest sporo. Gwiazdka, Dzień Chłopaka, imieniny, urodziny…A może wręczymy ten piłkarski drobiazg bez okazji?